معاونت تحقیقات و فناوری
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان
ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
برنامه جذب دستيار پژوهش در مراكز تحقيقاتي

فراخوان برنامه جذب دستيار پژوهش در مراكز تحقيقاتي كشور - مشمولان طرح نيروي انساني و نظام وظيفه (شهريور 98)

معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت در راستاي راهبردهاي كلان و اقدامات ملي سند راهبردي كشور در امور نخبگان (مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي- سال 1391) از آذر‌ماه سال 1393 با مصوبه شوراي معاونين وزارت بهداشت و هماهنگي معاونت توسعه مديريت و منابع وزارت، برنامه جذب دستيار پژوهش (پزشك/داروساز/دندانپزشك عمومي مشمول طرح نيروي انساني) در مراكز تحقيقاتي مصوب وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي را در دستور كار خود قرار داده است .

همچنين با هماهنگي دفتر ثبت‌نام و توزيع پيام‌آوران بهداشت وزارت متبوع ، در تيرماه 1394 برنامه جذب دستيار پژوهش سرباز در مراكز تحقيقاتي را آغاز نموده است كه اطلاعات كامل آن در سامانه برنامه به نشاني http://rap.hbi.ir آمده است .

جهت اطلاع از شرايط و ثبت نام به اين سامانه مراجعه شود .

لازم به ذكر است در حال حاضر ستاد نيروهاي مسلح با جذب دستيار پژوهش سرباز در مراكز تحقيقاتي استان تهران، استان گيلان، استان مازندران، استان قم، استان قزوين، استان سمنان، استان مركزي، استان زنجان، استان البرز، استان اصفهان، شهر تبريز، شهر شيراز و شهر مشهد موافقت نكرده است و اطلاع‌رساني در دانشگاه‌‌هاي اين شهرها با هدف جذب متقاضيان در مراكز ساير دانشگاه‌ها انجام مي گيرد . هرگونه تغيير در پذيرش شهرها در خبرهاي صفحه نخست سامانه برنامه درج و به روزرساني خواهد شد .

1398/07/01
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal